هوای پاک این روزهای تهران و یادی از دروغ‌های معاون وزیر نفت در مورد آلودگی هوا و بنزین تولیدی در پتروشیمی‌ها

 عباس شعری مقدم، معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی با اشاره به مرتبط نبودن بنزین تولیدی کشور به آلودگی هوای تهران، ادامه داد: بنزین اکتان افزایی که در داخل کشور تولید شده و تحویل داده‌ایم، در همان جنوب کشور مصرف می‌شود و جنجال‌های کنونی و ارتباط دادن آلودگی هوای تهران به بنزین داخلی کاملا بی‌مورد است.

این دروغ شاخ‌دار را به خاطر دارید؟ آیا لازم نیست الان به ایشان و افراد دیگری همچون ایشان با صدای بلند گفته بشود که: ننگ‌تان باد؟!

پس از توقف تولید بنزین‌ در پتروشیمی‌ها در تهران حتی یک روز هم آن آلودگی مشاهده نشد. حتی یک روز هم کوه‌های مجاور تهران از نظرها پنهان نبودند و حتی گاهی تا دماوند را هم می‌شد به وضوح دید. همان تهرانی که آسمان آبی را به ندرت می‌شد در آن دید، پس از آن هر روز آسمانش آبی بود. آبروریزی یعنی این! چه کسی مسئول مرگ و میر و بیماری و هزینه‌های مختلف وارد آمده بر مردم در اثر چنان میزان بالایی از آلودگی است؟ به یکی دیگر از جمله‌های آن دروغگوی بزرگوار توجه فرمایید:

«با توجه به تحریم ایران در واردات بنزین، چاره‌ای جز کمک پتروشیمی‌ها برای جبران این کمبود در کشور با تولید بنزین نداشتیم. همانگونه که در دین ما هر زمان که فردی از گرسنگی به حالت مرگ بیفتد، حتی خوردن چیزهای حرام به حد نیاز لازم می‌شود، در کشور ما نیز همین اتفاق افتاد. آیا دولت باید اجازه می‌داد تا مملکت متوقف شده و از امکاناتی که داریم استفاده نمی‌کردیم؟»

شما و بزرگترهای‌تان بسیار بی‌جا کردید که قطعنامه‌های سازمان ملل را کاغذ‌پاره خواندید و گفتید مملکت در هر زمینه خودکفا است. آن زمان که آقای احمدی‌نژاد در سازمان ملل شکلک در می‌آوردند و شما برایش دست می‌زدید به اندازه‌ کافی کشور را در بدبختی انداختید. وقتی مملکتی به شکلی اداره بشود که یکی بگوید دولت من دولت امام زمان است و آن یکی با روایت آوردن بگوید سم به خورد مردم می‌دهیم بهتر از این ةا هم نمی‌شود. با این حال این افتضاح‌های ما را باید پوستر کرد و در کنار ژست‌های حق‌ به جانبتان که در رسانه‌ةای دروعگوی‌تان می‌گیرید به دیوار عبرت کوبید.

پ ن:

http://snn.ir/NSite/FullStory/News/?Serv=8&Id=307510&Sgr=165

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s