وقتی قانون تجاوز به مردگان هم به مجلس می‌رود!

در برخی از منابع خبری عربی آمده است که قانون جدیدی در مصر در حال تصویب شدن است که بر اساس آن مردان می‌توانند تا 6 ساعت پس از درگذشت همسرشان با جسد بی‌جان‌شان آمیزش جنسی داشته باشند. یحتمل این قانون که «جماع‌الوداع» نامیده می‌شود، یکی دیگر از دست‌آوردهای عالمان دینی است. آیا خنده‌آور نیست که در جایی کسانی بزرگترین سازه دست بشر بعد از دیوار چین را در زیر دریا بنا می‌کنند تا فقط یک نوترینوی کیهانی را به دام بیندازند و در جایی دیگر کسانی تجاوز به یک زن مرده را قانون می‌کنند و هردو دسته «عالم» نامیده می‌شوند؟ مشتی شیخ و مفتی مفت‌خور بی‌هنر دائم درحال بازتولید قوانین بیمار اسلام هستند که از آغاز هم در اثر مشکلات جنسی پیامبر اسلام مورد دار بوده‌اند و مردمی هم پیدا می‌شوند که به این جانوران «عالم» می‌گویند!

آیا شرم‌آور نیست که در این مقطع از تاریخ هنوز چنین مباحثی مطرح می‌شوند و هنوز مردمانی وجود دارند که دنباله‌رو این دستورات بیمار هستند؟ مواردی چون فتوای خنده‌دار آیت‌الله خمینی در مورد جایز بودن سکس اتفاقی در اثر تخریب یک طبقه ساختمان و افتادن مردی بر روی عمه(خاله) خود، زاده شدن امام زمان از ران مادرش از زبان علامه مجلسی و قوانین مضحک قرآن در زمینه چندهمسری و مسائل جنسی هنوز هم به مدد ایمان و نادانی مردم در حال بحران‌آفرینی هستند. از طرفی دیگر هم کسانی به دنبال یافتن راهی برای چیره شدن بر زمان و کشف رازهای هستی هستند. به‌راستی چگونه این همه جهل در کنار این همه منبع برای آگاهی هنوز قربانی می‌گیرد؟

منابع خبر:

http://news.yahoo.com/egypt-may-soon-allow-men-sex-dead-wives-163059031.html انگلیسی

http://www.karamanews.com/more-16416-2-%7Bclean_title%7D عربی

http://www.alarabiya.net/articles/2012/04/27/210709.html فارسی

http://bamdadkhabar.com/?p=2713&utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=%25d9%2585%25d8%25b5%25d8%25b1-%25d8%25aa%25d8%25b5%25d9%2588%25db%258c%25d8%25a8-%25d9%2582%25d8%25a7%25d9%2586%25d9%2588%25d9%2586-%25d8%25b3%25da%25a9%25d8%25b3-%25d9%2585%25d8%25b1%25d8%25af-%25d8%25aa%25d8%25a7-%25d8%25b4%25d8%25b4-%25d8%25b3%25d8%25a7%25d8%25b9%25d8%25aa-%25d9%25be%25d8%25b3-%25d8%25a7%25d8%25b2 فارسی به نقل از رویترز

http://www.huffingtonpost.co.uk/2012/04/27/farewell-intercourse-law-women_n_1458379.html انگلیسی

20 دیدگاه برای «وقتی قانون تجاوز به مردگان هم به مجلس می‌رود!»

 1. ای ریدم به این اسلام که تمام فکر وذکرش سکس و مسایل جنسی هست .
  اخه دینی که ساخته و پرداخته افکار یک بیمار جنسی باشه دیگه از این بهتر میخواهد بشه ؟؟؟
  من نمیدونم دراین دین به غیر از جنگ و سکس اطلا چیز دیگری هم مهم هست؟؟؟؟

 2. كس ننت مادر قهوه تو مريضي و ننه جندت كه تو حرومزاده بي پدر رو پس انداخته

 3. دوست گرامی‌ در اسلام فقط جنگ و سکس مهم نیست. دروغگویی، دزدی، تجاوز و….. نیز مهم می‌باشد

 4. بعضي وقتا وقتي اينجور خبرهارو ميشنوم يهو قاط ميزنم ميگم اي كاش هيتلر بجاي يهوديا تمام ما ملت اوشكول خاورميانه و اسلامي رو ميريخت تو كوره الان دنيا راحت شده بود از قيافه هاي پشمالو مردان مسلمون و كيسه زباله هاي مشكي ( يعني زنان مسلمون ) D:

 5. خدا رو شکرکه چهره کریه این دین اجباری کذایی هرروزبیشترروشن میشه و آفرین به جوانان ماکه دراین حکومت استبدادی اخوندی این قدر اگاه هستند.

 6. من نميىانم خبر چيست، اما يقين دارم ، نزدیکی با مرده جایز نیست و یقین دارم شما در نقل خبر غرض ورزی نمودید، این بدبختی ایران است که چوب دو سر طلاست یک سر شما، یک سر خمینی ها
  در ضمن چند همسری، پیش شما بیشتر رواج دارد تا ما….. ما از ترس عذاب اخروی به پیره زنه خود بسنده میکنم و دنبال حرام نمیرویم و حلال هم که گیر نمیاید، اما شما …… و تازه طلبکار هم هستید و انتقاد هم میکنید!!!!

 7. دوست گرامی سجودی
  این یک پست وبلاگی است. خبر را خبرگزاری‌های رسمی در سراسر دنیا منعکس کرده‌اند نه این وبلاگ. این پست دو بخش دارد، یک بخش خبر است که منابع آن برای بازبینی خوانندگان قرار داده شده‌اند. یک بخش دیگر نظر نویسنده وبلاگ در مورد خبر است که مستقلا ایجاد شده است. بنابراین غرض‌ورزی در انتشار خبر بی‌معنی است. بقیه نوشته هم که نظر نویسنده است و البته شما هم حق دارید با آن مخالف باشید.

 8. اندیشه گرامی سلام و رحمت الله بر شما باد!!
  در متن خبری که شما آدرسش دادید ، اینطور نوشته::
  //////////////////////
  جنجال بر سر همخوابی مرد با همسر مرده اش از سال 2011 پس از آن مطرح شد که برای اولین بار عبد الباری الزمزمی روحانی مراکشی آن را مطرح کرد. الزمزمی گفته است که ازدواج پس از فوت همسر همچنان پابرجاست و زن هم حق رابطه جنسی با شوهرش پس از فوت او را دارد. زمزمی دو سال پیش با این گفته که زن حامل اجازه خوردن مشروبات الکلی دارد نیز جنجال آفریده بود.
  ///////////////////////////////////////

  برای اولین بار ….. در سال 2011 ……… پس چه ربطی دارد به اسلام؟!!!
  یک دیونه چیزی گفته آخر زن با شوهر مرده چگونه میتواند همبستر شود؟ باز ربطش به اسلام چیست ؟؟
  به اندیشه خود احترام نهید . یا حداقل بکلمه اندیشه احترام بگذارید
  ممنون از ادب شما

 9. سجودی عزیز!
  این که به اسلام ارتباط دارن نظر شخصی من بوده است. حال دلایلی که برای این ارتباط وجود دارن بسیار گستردههستن. اما به طور خلاصه:
  این هم یک بدعت دینی دیگر است همچون آن بدعت‌های پیشین. اگر این موضوع از زبان یک مفتی خارج نشده بود جدا از اینکه به عقل هیچ آدم سالمی نمی‌رسد که تجاوز به مرده را قانون کند، اگر هم می‌رسید مگر کسی جرات بیانش را داشت ؟ تو دنیا جوامع مسلمان خشونت‌گرایی و مشکلات جنسی توشون زیاده. این رو به گواه اخبار و آمار سرچ‌های گوگل و … می‌شه اثبات کرد. حالا اگه اینو قبول نداری که هیچ ولی اگه قبول داری باید بگم این فتواهای عجیب و غریب جنسی از دامن مقید بودن خارج می‌شن. این به اصطلاح علمای دینی دائم مجبور بودن برای سکس قید و بند بذارن، مشروطش کنن به شرایطی که شرعی بشه و از طرفی هم فانتزی‌ها رو برآورده کنه. چون از صدر اسلام نگاه ازاد بهش نبوده، اینها هم نمی‌تونن الان همینطوری بگن سکس مقوله ازادیه و تنها به طرفین بستگی داره. انقدر درگیر این موضوع بودن(علم دیگه‌ای هم که ندارن، به چی بپردازن مثلا؟ فیزیک کوانتوم؟) که بیمار شدن و مدام در حال یاوه‌گویی هستن. همین بیماری تو مردم جوامع مسلمان هم هست. بنابراین این چیزا به اسلام ربط داره. اتفاقا ریشش هم در همون قوانین و رفتار صدر اسلامه. اون جامعه بدوی بوده و حتی نوآوری‌هاش هم تو این زمانه توحش محسوب می‌شن. حالا وقتی در قالب حفظ دین و شریعت اصرار به وجود میاد که اسلام بی عیب و کامل بوده، لاجرم اون مسائل بدوی هم باید یه جوری بیان اینجا و به روز بشن. (کلی عرض می‌کنم در مورد مسائل جنسی نه تنها مورد این لینک). بعد این درگیری دائم با چنین مسائل بدوی و پیش پا افتاده‌ای منجر به بیماری‌هایی می‌شه که نتیجه‌ش رو می‌بینیم.
  شما در نظر بگیر که در تایلند(اگر اشتباه نکنم) عده‌ای هستند که باور دارند برای اینکه سالشون برکت داشته باشه هرسال باید یه دختر جوون و زیبا رو سر ببرن! بری ازش بپرسی هزارتا توجیه برات میاره. این توجیهاتشم به خاطر ایمانشه. هنوز نپذیرفته که این باورهای بدوی رو باید به تاریخ سپرد!
  در ضمن من ادعایی ندارم دوست گرامی و این شناسه هم تنها نشان دهنده علاقه من به اندیشیدن و خردگرایی هست.
  در آخر مایلم اضافه کنم که رعایت کردن ادب در صحبت کردن یک وظیفه اجتماعی است و لطف به حساب نمی‌آید که نیاز به تشکر داشته باشد. با این حال من از شما تشکر می‌کنم که یادآوری کردید که چقدر توجه به این وظیفه اجتماعی کمیاب شده!

 10. اگر بین اسلام و مسلمان تفاوت قائل بشید ، اسلام هیچ وقت بد نخواهد بود

 11. با سلام خدمت همه دوستان عزیز
  اول از همه باید این نکته رو یاد آوری کنم که ادب نشانه عقله …پس ….!!
  مطلب اینه که تمامی ادیان الهی حتی تو زمان حضور پیغمبرانشان تحریف شده و به انحراف رفته چه برسه حالا که از حضور اخرین پیغمبر روی کره خاکی یه 1300 سالی میگذره و هر شخصی که کرسی قدرت رو دست میگیره از اون بنحوی که دلش میخواد استفاده میکنه و مردم رو به استعمار میکشونه.
  تو زمان پیغمبر اسلام ، خودش به جنگ میرفت …کار میکرد …و منزل متوسطی داشت….حالا ببینید کدوم یکی از این آقایونی که دایه دار اسلام هستند اینطوری زندگی می کنند.
  همیشه یه ارزش یه ارزشه حتی اگه کثیف ترین لباسها رو تنش کنند …همچنین یه ضد ارزش نمیتونه با پوشیدن لباس خوب به ارزش تبدیل بشه…
  پیشنهاد من اینه که هرشخصی خودش تحقیق کنه و قلبا دنبال فهمیدن حقیقت حضورش توی این کره خاکی باشه حتما به یه سری از حقایق دست پیدا میکنه و بازیچه این و اون نمیشه…..و ضمنا یاد آوری میکنم که انسان بودن به تنهایی خودش ارزشه …فقط باید اون رو حفظش کرد….اگر هر کسی طوری زندگی کنه که مردم از دست و زبان اون در امان باشند و ضرری برای محیط اطرافش نداشته باشه ….یقینا مجبوره توی یه فضای تعریف شده گام برداره ..این خودش یعنی دین …یعنی روش زندگی .
  یه روز یه دوستی برام یه اس ام اس داد که توش نوشته بود خدایا بیا به اینهایی که رو زمینت حکومت و قدرت رو دست گرفتن بگو که تو خدایی نه اونها
  نهایتا برای همه دوستان آرزوی سلامتی – دلی خوش و لبانی خندان را دارم…..

 12. به هر حال بايد اين واقعيت را قبول كنم كه که گروه فعالی در ایران گمان میکنند اسلام ستیزی راه حلی ریشه ای برای حل مشکلات ایران است
  نظرات شماها را باید بانگرانی بخوانیم نطراتی که در نهایت آب به آسیاب آخوندها میریزد
  اما در مورد نزدیکی با مرده ای عزیز این یک ترفند انتخاباتی است یادتان باشد مصر مرکز جهان عرب است و عربستانی ها نمیخواهند اسلام گراها به قدرت برسند و این یک خبر است برای دور کردن رای دهندگان از اسلامی ها و بس!
  باید پیچش مو را دید نه مو را

 13. فردریک نیچه :
  آنچه را که محمد به عنوان دین و آیین به پیروان خود داده و به جهانیان پیشکش نموده، اگر نام دین را بر آن نمی گذاشتند ،آدمی چنین می پنداشت که این گفتار ِ مشتی وحشیان جنگل نشین است که به شهر نشینان پیشنهاد کرده اند.
  زیرا که دین نمی تواند چنین خشن و دور از انسانیت باشد.
  دینی که پر از فرمان کشتن و بریدن دست و پا و ربودن و تصاحب زنان مردم باشد و یا دستور غارت دارایی و هستی مردم را بدهد دین نیست ، بلکه فرمانی برای نابودی اندیشه و روان و جسم ِ آدمی است.
  من دینی این چنین بیدادگر و ستم پیشه ندیده ام.
  راست است که این دین از بیابان آمده، بنابراین درخور همان بیابان نشین هاست و جایی در میان مردم متمدن ندارد و نمی تواند داشته باشد

 14. اندیشه جان شما که ادعای اندیشمندیت میاد چطور میتونی بخودت اجازه بدی به پیغمبر یک میلیارد نفر توهین کنی

 15. دوست گرامی ادعایی نیست. باور کن این شناسه تنها نشانه علاقه من به خردگرایی و اندیشیدنه.
  نظر دادن در مورد کسی در جایگاه محمد حق همه است دوست عزیز. دلیلش هم اینه که او آدم معروفیه و تاثیر همگانی هم داره. وقتی یه رئیس جمهور، رئیس جمهور می‌شه، دیگه همه می‌تونن در موردش نظر بدن. اگه حرف زشتی به زبان آورد، همه می‌تونن نظر بدن. اگه از نظر کسی دیدگاهش بیمارگونه بود، حق داره بگه. حالا فرق محمد و یک رئیس جمهور اینه که عده‌ای براشون مقدس شده. مقدس یعنی بری از نقد! اما خب برای همه اینطور نیست. حالا چرا باید دیگران معیارهای یک عده رو در تعیین مرز توهین و نقد و اظهار نظر بپذیرن؟ چرا نباید مسلمانان تحمل رو اضافه کنن؟ چرا بین افراد حقیقی عادی و یک آدم معروف فرق نمی‌ذارن؟
  شما فکر کن که مثلا کسی هیتلر براش مقدس باشه(که خیلی زیاد هستن) بعد شما بگی حرف‌های هیتلر بیمار بودن. اون بگه بهش توهین نکن؟ البته اون فرد قطعا دوست نداره این حرف رو ولی باید تحملش رو ببره بالا. من عمدا از هیتلر مثال آوردم که بحث تحمل و تقدس رو کمی باز کنم نه اینکه مقایسه کنم.

 16. اندیشه عزیز فهمیدن اینکه هرچی از مغز معیوب یک آخوند در می آید الزامآ نظر اسلام نیست خیلی سخت نیست.فقط باید کمی از تعصب فاصله گرفت و منابع مطالعاتی جدید بدست آورد.

 17. قابل توجهو سجودی وهما ترس از ان دارم که روزی خبر اید که ای بیخبران راه نه ان است نه این ….

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s