اینترپرایز آمد، امام زمان نیامد!

در خبرها آمده بود که بزرگترین و قدیمی‌ترین ناو هسته‌ای ایالات متحده آمریکا به نام «یو اس اس اینترپرایز» به خلیج فارس اعزام شده است تا در کنار ناو دیگر آمریکا به نام «آبراهام لینکلن» قرار گیرد. این اتفاق در حالی به وقوع پیوسته است که پیش‌تر در زمان ترک ناو هواپیمابر قبلی آمریکا که در خلیج فارس مستقر بود، مقامات نظامی ایران هشدار داده بودند که آمریکا دیگر ناوی به منطقه اعزام نکند و آن‌ها این هشدار را باز هم تکرار نمی‌کنند. با این حال در میان سکوت سران نظامی ایران، این بار بزرگترین ناو هواپیمابر ایالات متحده به خلیج فار آمد.

اهمیت بازخوانی این هشدار این است که بار دیگر تاکید شود که معادلات نظامی و موازنه قدرت بر اساس واقعیات استوار هستند نه توهمات و حرف‌های بی اساس. باید هر کشوری از جمله ایران به داشته‌ها و توانایی‌های خودش واقف باشد و سیاست‌هایش را بر اساس واقعیات طراحی کند نه بر اساس توهمات. بارها از سوی مقامات دولت ایران شنیده‌ایم که در ایران یاری امام زمان و خداوند متعال نمی‌گذارد آسیبی به این ملت وارد شود! این سخنان به منظور فریفتن افکار عمومی ایرانیان و بزرگنمایی در توان نظامی و پوشاندن ضعف‌ها بر زبان آمده‌اند. اما ایا این پروپاگاندا توانست مانع ورود «اینترپرایز» به خلیج فارس شود؟ آیا می‌تواند در برابر واقعیات قد علم کند؟ آیا امام زمان به راستی به یاری ایرانیان می‌آید؟ آیا دشمنی مقامات ایران با غرب به راستی یک نبرد آرماگدونی است که یک طرف آن امام زمان و یارانش در ایران هستند و طرف دیگرش آمریکا و دجال و شیطان؟ فعلا که اینترپرایز آمد و خبری از امام زمان نشده است!

اگر واقع‌بینی از سوی مردم و مسئولین نظامی جایگزین قدرت طلبی و عوام‌فریبی حاکم بر فظای سیاسی و سیاست خارجی نشود، چندان بعید نیست که اینترپرایز و متحدانش پس از وارد آوردن بدترین ضربات ممکن بر ایران و وقوع جنگی مرگبار منطقه را ترک کند و خانه ما ویران شده باشد و درگیر صدها مشکل لاینحل شده باشیم و از امام زمان هم خبری نشده باشد. چرا باید یک ملت و یک مملکت به این سان قربانی توهمات و نادانی‌ها و فرصت‌طلبی‌ها و قدرت‌طلبی‌ها بشوند؟

8 دیدگاه برای «اینترپرایز آمد، امام زمان نیامد!»

 1. چرا اینقدر شلوغش می‌کنید خوب مقامات نظامی گفتند که این هشدار را تکرار نمیکنند و سر حرفشون وایسادند و دیگه دهنشون را بستند و هشدرشون را تکرار نکردند این قدر کشش ندید

 2. «چرا باید یک ملت و یک مملکت به این سان قربانی توهمات و نادانی‌ها و فرصت‌طلبی‌ها و قدرت‌طلبی‌ها بشوند؟»

  زیرا همین ملت رهبران موهوم گرا در دامن خود پرورده. «از ما است که بر ما است.»

 3. وقتی‌ صحبت از امام زمان میشه یاد داستان «درخت مراد» از کتاب «قصّه‌های خوب برای بچه‌های خوب» زنده یاد مهدی آذریزدی میافتم، چقدر ساده بودیم و هستیم.

 4. شیعه یک مذهب نیست بلکه یک بیماری روانی وبرنده ترین سلاح فراماسونها و حاکمان شیطان باطن جهان دراین سرزمین بلا کشیده است !

 5. درود بر دوست گرامی ما اندیشه ،
  گمان کنم امام زمان هم آمده باشد. از آنجایی که گفته اند امام زمان با آمدنش آغاز به ویران کردن مسجدها می کند شنیدم که دیروز یکی از مسجدهای تهران بر سر چند تن از یاران امام زمان آوار شده است:
  http://www.azadegi.com/link/2012/04/21/194042
  پاینده باشید
  شناخت

 6. درود شناخت عزیز
  سپاش از مهرت رفیق. با این حساب باید دو سوم کره زمین وصیت نامه هاشون رو آماده کنن

 7. اندیشه جان ،
  هتا اگر خودش هم نیاید ، بودن پیروان و نایبین ایشان کافی است تا آن دو سوم کرۀ زمین وصیت نامه شان را همیشه کنار بالششان داشته باشند.
  ببخشید که کمی دیر بیان می کنم اما آرزو می کنم سال خوبی را آغاز کرده باشید.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s