نظامیان در سیاست دخالت می‌کنند، شکلات هم به خاتمی تعارف می‌کنند

 

آقای نیروی مسلح! مگر آقای خمینی در سال 61 به شما که مدام خود را وارث و دنباله رو ایشان می‌دانید  دستور ندادند که در سیاست دخالت نکنید؟

دخالت که می‌کنید هیچ، به خاتمی که خود صد چون شما را فریب می‌دهد شکلات تعارف می‌کنید که او را گول بزنید؟ معلوم نیست این وسط شما بیشتر سود می‌برید یا سید محمد؟ شما او را گول می‌زنید یا او شما را یا هردوی شما ما را؟

پیدا کنید روباه مکار را!

حالا گیریم خاتمی هم کمی به خود مغرور شد که فرمانده سپاه را که با ما قهر بود چون به ما تجاوز کرده بودند و جوان‌ها را کشته بودند، آورده‌ام که با ما حرف بزند! بعد هم خاتمی گفت حالا که کار مهمی کرده‌ام همه با هم در انتخابات شرکت کنیم. بعد هم گیریم این را در بوق و کرنا کردید. بعد هم گیریم پس از انتخابات پرشور روستائیان برای نماینده شدن نماینده قبیله خودشان، مشت محکمی بر دهان استکبار زدید. ما که می‌دنیم ماجرا چیست! به ریشتان می‌خندیم چون آن روستاییان هم بلاخره متوجه خواهند شد.

پ ن:

فرمانده سپاه: بازگشت خاتمی به عرصه سیاسی به موضعگیری هایش بستگی دارد

 

3 دیدگاه برای «نظامیان در سیاست دخالت می‌کنند، شکلات هم به خاتمی تعارف می‌کنند»

 1. تروریسم غیر قانونی است و گروه های تروریستی غیرقانونی اند و حق تبلیغ ندارند. سازمان تروریستی مجاهدین خلق بهمراه سازمان القاعده و حزب الله و ... می‌گوید:

  تروریسم غیر قانونی است و گروه های تروریستی غیرقانونی اند و حق تبلیغ ندارند. سازمان تروریستی مجاهدین خلق بهمراه سازمان القاعده و حزب الله و … در لیست سازمانهای تروریستی دولتهای امریکا و کانادا قرار دارد و کلیه افرادی و شرکتها و سایتهایی که به آنها کمک مالی (تحت نام انساندوستانه یا هر عنوان دیگری ) و یا تبلیغی و یا عملی نمایند٬ نامشان در لیست افراد مظنون به همکاری با تروریسم قرار می گیرد و در زمان مناسب دستگیر٬ محاکمه و مجازات خواهند شد.

  Click to access 45323.pdf

  مدیریت محترم سایت بالاترین٬
  لطفا سیستمی بگذارید که هر لینکی که تبلیغ کننده این سازمان تروریستی است بدلیل غیرقانونی بودن بلافاصله حذف شده و با متخلف برخورد شود.

 2. eradi nist faghat ejazeh bedahid in amame besaran , in harjayeehaye abba bedoosh, in rishoohaye tajavogar ke bachehaye irani ra dar zendanha tajavoze jensy kardand
  khodeshan ra behtar be iraniha neshan bedahand,
  bavar konid, harche inha taghalla konand kesafat va gohy bishtar balla miayad . va mardome iran mefahmand ke in tabaghe az iranian che kesafathayee hastand

 3. کس ننه ی تمام حامیان جنبش سبز.
  ای مسئولین مادر جنده ی بالاترین .چقدر از اسرائیل مادر جنده تر از خودتون پول می گیرید . یا نکنه ننه هاتون زیر نتانیاهو هستند/

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s