سلاخ‌خانه وکیل‌آباد مشهد و مملکت امام زمان!

هر چند ماه یک‌بار خبر می‌رسد که چند نفر به شکل گروهی در زندان وکیل‌آباد مشهد اعدام شده‌اند. زیاد گفته شده است که اعدام بد است و بازدارنده نیست و انسانی نیست و از این دست حرف‌ها. باز زیاد پاسخ آمده است که: «اسلامی که هست!» باز این هم زیاد گفته می‌شود که در مواردی جرم‌ها ساختگی است و مثلا یک زندانی سیاسی به جرم متجاوز بودن به عنف اعدام می‌شود. پس من دیگر از این مناظر بررسی نمی‌کنم و  فعلا می‌گذرم چون مطمئن هستم به آن پرداخته خواهد شد و دوستانی که پیگیر مسائل حقوق بشر هستند رها نخواهند کرد.

اما مایلم این پرسش را مطرح کنم که این مملکت امام زمان چرا اینگونه جنایت‌کار تولید می‌کند؟ یک مملکتی که متعلق به امام زمان باشد، چه ویژگی‌هایی دارد که منجر به تولید انبوه دزد و متجاوز به عنف و «آعدامی» می‌شود. آیا به غیر از این است که این جامعه از فقدان یک سیستم اجتماعی مدرن رنج می‌برد؟ آیا غیر از این است که مملکت را به دست خرافات و توهماتت داده‌ایم؟ مملکت امام زمان؟ خب این امام زمان را نشان بدهید آخر! بیاوریدش مصاحبه‌ای چیزی بکند و از دانشش در مملکت‌داری بگوید. جزوه‌ای، کتابی، چیزی!

باز بدتر از این هم هست. روز بد ما از اینجا آغاز می‌شود که آدم‌هایی پیدا می‌شوند و می‌گویند این‌ها را چه به امام زمان؟ برادر! این‌ها به امام زمان ربط دارد. پس بفرمایید این مملکت الان به چه بهانه‌ای ولی فقیه دارد؟ آقا جان، عزیز من، شوخی نیست برادر، اینجا جدا مملکت امام زمان است. از درودیوار و کوه دریا و جنگل و خیابانش خون می‌چکد. بس کنید این حمایت‌های کم‌مایه را. اگر راست می‌گویید همتی کنید که این مملکت از دست امام زمان به در آید و به دست مردم بیفتد.

دست از این آسمان بردارید تا آسمان هم دست از شما بکشد. بس کنید انداختن این تف سربالارا. حالا از ما گفتن و از شما طعنه بی‌رمق آب گل‌آلود! این چه بساطی است که هر چند ماه و گاهی چند بار درماه، تنها در یک سلاخ‌خانه در مشهد چندین نفر آدم را به دار می‌آویزند؟ آن آسمان و جانماز و جای مهرو حوری و غلمان را رها کنید و این مملکت امام زمان را دریابید!

 

5 دیدگاه برای «سلاخ‌خانه وکیل‌آباد مشهد و مملکت امام زمان!»

 1. سلام.
  اولا که انسان در همهء شرایط مختار و آزاد است که راه خود را انتخاب کند و اینکه در ایران مجرم وجود دارد ربطی به اسلام و دین و سایر موارد ندارد چرا که شیطان هم چند هزار سال در کنار فرشتگان عبادت کرد و آموزش دید و تربیت شد ولی در نهایت منحرف شد و عصیان کرد و مستحق عذاب ابدی گردید. بنابراین استدلال شما پشیزی ارزش ندارد. ضمنا در همین کشور و با همین وضعیت؛ بسیاری افراد زندگی سالم و خوبی دارند و مشکلی ندارند.
  دیگر اینکه در کشورهای پیشرفته سطح جرائم و بخصوص جرائم سازمان یافته بسیار بالاتر است و ادعاهای شما در مورد ایران برای بزرگنمایی و تخریب است.
  ادعا کرده ای که زندانیان سیاسی با اتهام تجاوز به عنف اعدام می شوند! نمونهء عینی آن را هم بیان فرمایید. خودت هم خوب می دانی که جز دروغ چیزی دیگر نگفته ای!
  گفته ای مثلا چرا در مملکت امام زمان «انبوه» دزد و متجاوز به عنف و اعدامی تولید می شود!؟ جواب آن سؤال در این سؤال است: چرا در دنیای متعلق به خدا این همه جنایت و خباثت تولید می شود!؟ مگر خدا مشکلی دارد!؟
  اما واقعیت این است که این جرائم در همهء دنیا وجود دارد و به اختیار انسان وابسته است نه به کشوری که در آن زندگی می کند. مقایسه ای نابخردانه مطرح کرده ای و واقعیت اینست که بر اساس مأموریتت در حال تخریب به هر روش هستی.
  مملکت امام زمان است یعنی این کشور را امام زمان(عج) مورد لطف و عنایت و نظر خود دارد و آن را حفظ می کند و نه اینکه در این کشور هیچ اتفاق بدی نمی افتد و مانند بهشت باید باشد. اینجا دنیاست با تمام مصائب و بدیها و خیرها و خوبی هایش. عمل افراد بر اساس عقاید و رفتار خود فرد شکل می گیرد و به دیگر موارد بستگی ندارد.
  در پایان باید گفت که بیشتر نوشته هایت عقده گشایی است و استدلال و منطق صحیحی در آن نیست.

 2. دوست خوب قیاسناقص یعنی به صرف شباهت دو چیز یکی را به دیگری نسبت دادن اعدام زندانی سیاسی با قاچاقچی سارق مسلح زورگیر و ادمی که جلوی مادر به بچه تجاوز می کنه ربطی به زندان سیاسی و ازار و کشتار به عقیده نداره دوم اینکه به امام زمان هم نیست همیشه در ایران و همه جای دنیا عدهای قانون گریز به اشکال مختلف وجود داره ایا شما اعدامیان وکیل اباد را می شناسی یا خبر از پرونده انان داری اگر حق کسی پایمال شده با ذکر نام و…بفرما سوم درد بی درمان کشور ما مردم دروغگو چاپلوس هرهری ریا کار ادم فروش و…هستیم سال هاست که دیگر ظالم را نصیحت نمی کنند بلکه به مظلوم می گن اگه حقی داری اعتراض کن اما در ایران همین مردم پا بوس امام رفتند با 5 برابر به تشیع جنازه رفتند…اصلا این ادم هائی که پا برهنه به مزار می ان مگه کسی زور کرده چرا شما و من نمی ریم مگه نان شب نداریم یا زندانی می شیم…این ملت چاپلوس خودش بت درست می کنه بعد می شینه انتقاد می کنه ….اخر اینکه مملکت امام زمان اگه نباشه مال لنین یا دموکراسی هم بود این ملت به تعداد زیاد دزد قاتل قاچاقچی و….داشت گودرز را به شقایق ربط نده

 3. به نظر می‌رسد تنها خواستید مخالفتی کرده باشید!
  همه این موارد که آفت‌های درخت فرهنگ هستند، ریشه در امام‌زمان‌گری و شیعه‌گری دارند. درد جامعه ما در حال حاضر بیش از هرچیز این کامنت شما است. خیر! دمکراسی موجب بروز این آفت‌ةا نمی‌شود. لنین هم چکمه‌ای است که چندان با عمامه تفاوتی ندارد. ضمنا، الان منشا معضلات فرهنگی ما دقیقا شیعه‌گری و خرافات برخاسته از آن است.

 4. بلی برادر! اگر خدایی باشد و ادعای لطف به مملکت خاصی داشته باشد و در آن مملکت ماهی 20-30 نفر جنایتکار فقط اعدام شوند، حتما مشکلی دارد. حتما باید اول آن خدا برود چند کتاب در زمینه مملکت داری و سیاست‌ورزی بخواند.
  در مورد عصیان و عذاب و … دلیل بیاورید که حرفتان صحیح است!‌
  در کدام کشور جرائم نسبت به ایران بالاتر است؟ یک آمار دقیق و معتبر ارائه دهید لطفا(در بانک مرکزی نقاشی نشده باشد). نسبت جمعیتی را هم رعایت بفرمایید.
  ما هم می‌گوییم جرایم در همه دنیا وجود دارد. برای برخورد با ریشه‌ةای آن و پیاده‌سازی سیستم بازدارنده و جریمه‌ای موثر، نیاز به نظام‌ها و روشهای مدرن اجتماعی هست که حاصل سال‌ها تلاش و تجربه بشر و متخصصان امور اجتماعی هستند. حرف ما این است که این امام‌زمان مملکت داری بلد نیست! بگویید برود جایی که پاپ رفت! پس از آن خواهید دید که برقراری سیستم‌های خردگزا چه نتیجه‌ای خواهد داد.
  در مورد بزرگ‌نمایی، آقا این بادکنکی که مجلسی باد کرد، آنقدر شما در آن دمیده‌اید که لوده‌بازی‌های امام‌زمان‌گری را همه دیده‌اند! دیگر بیشتر از این هم مگر می‌شود بزرگنماییش کرد؟ بیشتر از این در عقل بشر نمی‌گنجد!
  در پایان هم، شما که همش گفتی پشیزی ارزش ندارد و عقده گشایی است و از این دست حرف‌ها. خب برادر چرا قلمت را خسته می‌کنی پس؟ اینجا چه می‌کنی که پشیزی ارزش ندارد؟

 5. عذرخواهی می‌کنم اگر قدری تند پاسخ دادم. شما دقت کنید که این کشتار دست جمعی عادت شده است. شنیدنش عادی است. دلیلش این است.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s