آقای مجید انصاری! ما شنیده‌ایم که هیتلر هم به اتاق‌های گاز انتقاد کرده بود!

به این فتوا نگاه کن آقای انصاری:

همه آن فتوای یک خطی را که آیت‌الله خمینی در قتل عام زندانیان نوشت به یاد داریم. نوشته بودند که اگر جایی شک دارید، فکر کنید طرف مجرم است! بزنید دشمنان اسلام را نابود کنید سریع.( نقل به مضمون) حالا آقای مجید انصاری در اقدامی تراژدیک و خط امام پسندانه، برای همه ما روشن کردند که شب در واقع روز است و آن روز است که شب است!

مثل این می‌ماند که الان کسی مدعی شود هیتلر در جنگ جهانی دوم به اتاق‌های گاز خودش که برای کشتار دسته جمعی و پاک‌سازی نژادی به راه انداخته بود انتقاد کرده است. تصور کنید کسی به کاری که خود دستور داده است انجام شود انتقاد کند و در حالی که بتواند دستور توقفش را بدهد، آن کار متوقف نشود. آقا بخندیم یا نه؟!

پی‌نوشت:

این که آن اعدام‌ها را قبیح دانستید جای تقدیر دارد و از این بابت من به نوبه خود سپاسگزارم.

4 دیدگاه برای «آقای مجید انصاری! ما شنیده‌ایم که هیتلر هم به اتاق‌های گاز انتقاد کرده بود!»

  1. یک مشت کمونیست تروریست مادر جنده اجنبی و یک مشت مسلمان تروریست مادرقحبه بیگانه ریخته اند توی مملکت زندگی همه رو خراب کرده اند. تازه به هم اید می‌گوید:

    یک مشت کمونیست تروریست مادر جنده اجنبی و یک مشت مسلمان تروریست مادرقحبه بیگانه ریخته اند توی مملکت زندگی همه رو خراب کرده اند. تازه به هم اید ئولوژی ضد امپریالیستی هم یاد میدهند و به هم خط میدهند و بعضی وقتها با هم ائتلاف میکنند و سازمان مشترک تشکیل میدهند. کس مادر محمد و مارکس ، کون لق خمینی و کاسترو و کیم جونگ ایل . گمشید برید عربستان و کره شمالی و کوبا. یا اگه کونشو دارید برید مستقیما با آمریکا مبارزه مثلا ضد امپریالیستی بکنید که خواهر و مادرتون رو مستقیما بگاد. میخواهید حکومت جهانی اسلامی یا حکومت جهانی کمونیستی درست کنید، خیر سرتون برید یه جای دیگه درست کنید. از این به بعد تا وقتی اینجا باشید و دهنتون رو باز کنید فحش خواهر و مادر میخورید. یک نفرتون به اندازه هزار نفر سرو صدا میکنه . میخواهید زندگی ما رو خراب کنید ما هم تو اید ئولوژی و دین تون می شاشیم. ریدیم تو اسلام و کمونیسم تروریست.
    ما کشورمان را میخواهیم و همین امروز هم میخواهیم.

  2. اقای انصاری شما بیش از 67 در این سمت بودید وبسیاری در سال های قبل از 67 در زندانها اعدام ویا مورد شکنجه وتجاوز قرا گرفتند …نمونه های زیاد است به خانواده های داغدار رجوع کنید که برخی از انها حتی نمی دانند بچه هایشان در کجا دفن شدند ویا حتی نمیدانند بچه هایشان زنده اند یا نه…تاریخ شما را مجازات می کند ودادگاه یصالحه

  3. kasi ke inghadr rahat naseza mige va effate kalam nadare behtare az eslahe khodesh shuru kone na digaran

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s